trek2summit logo kwadrat

Migracja do chmury AWS bez wątpliwości

Realizuj cele transformacji cyfrowej i zachwycaj klientów, obniżaj koszty i zwiększaj wydajność podczas migracji i modernizacji dzięki Amazon Web Services (AWS).

Jesteśmy gotowi pomóc Ci rozwijać firmę przy użyciu najnowocześniejszych rozwiązań.

Trek2Summit jest partnerem dla przedsiębiorstw z różnych branż. Pomagamy firmom zwiększać ich wydajność i optymalizować procesy dzięki usługom przetwarzania w chmurze. 

Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu i wiedzy specjalistycznej w zakresie migracji i bezpieczeństwa w chmurze oraz roli partnera AWS Select Tier Services dostarczamy dopasowane do potrzeb rozwiązania, które umożliwią firmie prawidłowe zarządzanie aplikacjami w chmurze. Od audytu przez planowanie po realizację — nasze profesjonalne wdrożenia zawsze na czas.

W Trek2Summit z przyjemnością pomożemy Ci wdrożyć, utrzymać i zmodernizować infrastrukturę chmury przy użyciu AWS MAP.

Sprawdź nas korzystając z darmowej konsultacji:

MONIKA SZEJA

Business Development Manager

 +48 793 931 063
monika.szeja@trek2summit.com

Wybierz dogodny termin i umów się na bezpłatną konsultację:

Zgodnie z najlepszymi praktykami i wieloletnią wiedzą AWS pomoże wybrać optymalną ścieżkę migracji i inwestycje w modernizację. Podczas wdrażania strategii chmury możliwość szybkiego i właściwego przejścia w kierunku migracji i modernizacji jest kluczowym czynnikiem. AWS pomaga w jednolitym i holistycznym podejściu do tych działań, które pomaga optymalizować wydatki oraz stymulować zrównoważoną transformację i rozwój.

oszczędności na
kosztach infrastruktury*

wzrostu wydajności
administratorów*

wzrostu wydajności
administratorów*

wzrostu wydajności
administratorów*

* Wartość biznesowa migracji do Amazon Web Services. The Hackett Group, 2022 r.

Migracja do chmury z pomocą finansową w ramach programu przyspieszenia migracji AWS MAP

Otrzymaj do 25 proc. ARR (rocznych przychodów cyklicznych) po migracji w ramach cashback lub kredytów, kiedy migrujesz dowolne obciążenie — aplikacje, strony internetowe, bazy danych, pamięć masową, serwery fizyczne lub wirtualne, a także całe centra danych — ze środowiska lokalnego, usługi hostingowej lub innej chmury publicznej.

AWS MAP zapewnia 3 proste etapy, które pomogą Ci wykorzystać niezrównane doświadczenie i wsparcie finansowe, aby zbudować własne możliwości organizacyjne, operacyjne i techniczne, szybciej osiągając korzyści biznesowe:

Ocena

Oceń swoją gotowość do przejścia do chmury, skupiając się na celach biznesowych i opracowując analizę biznesową dla migracji.

Łatwo dostępne narzędzia AWS pomogą ocenić Twoje zasoby lokalne, a Ty zbudujesz optymalną prognozę kosztów użytkowania zasobów w AWS.

Mobilizacja

Utwórz plan migracji i dopracuj analizę biznesową, budując środowisko bazowe, aby zwiększyć gotowość operacyjną i rozwinąć umiejętności w zakresie chmury.

Narzędzia AWS pomagają podejmować świadome decyzje odzwierciedlające specyficzne potrzeby biznesowe chroniące przed ryzykiem, pokrywające koszty, zwiększające bezpieczeństwo i maksymalizujące korzyści migracji do chmury.

Migracja i modernizacja

W ostatnim etapie aplikacje są projektowane, migrowane i zatwierdzane.

AWS Migration Hub daje dostęp do narzędzi, które przyspieszą i uproszczą Twoją migrację do chmury, zapewniając dostęp do usług migracji serwerów, baz danych i aplikacji.

Nasz e-book pomoże decydentom w małych i średnich firmach poznać korzyści płynące z migracji danych i aplikacji do chmury.

Dowiesz się z niego:

  • Dlaczego firmy każdej wielkości migrują swoje lokalne i wynajmowane centra danych
  • Jakie korzyści płyną z migracji do chmury
  • Jak ocenić, czy to odpowiedni moment na migrację do chmury
  • Od czego zacząć


AWS zapewnia szybką, prostą i przystępną cenowo migrację do chmury dzięki bezpłatnemu programowi AWS OLA, który można wykorzystać wraz z zachętą w postaci cashbacku lub kredytu w wysokości do 25 proc. rocznych przychodów cyklicznych po migracji, kwalifikując się do programu przyspieszenia migracji AWS MAP.

Upraszczaj i przyspieszaj trójfazowy proces migracji dzięki kompleksowemu portfelowi narzędzi migracyjnych AWS w połączeniu z dojrzałym ekosystemem zewnętrznych narzędzi migracyjnych, które zapewnia automatyzację i inteligentne rekomendacje oparte na uczeniu maszynowym AWS.